"Menim ailem" kursınıñ II sezonı - ЦРО ДУМКЦРО ДУМК

Суббота

22

января

19
Джумазие'ль-ахир 
1443 | 2022
Утр.6:42
Вос.8:03
Обед.13:00
Пол.15:15
Веч.17:47
Ноч.19:08
Времена намазов
Календарь 2022

Намаз

“Menim ailem” kursınıñ II sezonı

Опубликовано:

Qırım musulmanları Diniy İdaresi, “Faydalı ilim” Bütün Qırım maarif leyhası çerçivesinde, Qırım Cumhuriyetinde musulmanlarğa ruhiy destek berüv Birleşmesiniñ regional vekâletligi ile birlikte, qadınlar içün “Menim ailem” kursınıñ II sezonınıñ açıluvı aqqında ilân ete.

Programma 7 dersten ibaret, bir ay devam etecek. Mezkür müelliflik kursına İslâm dini esasları, ruhiyat, medeniyet ve diger ilimler kirdi. “Menim ailem” kursı, qoranta ayatını eyi tarafqa deñiştirmege, bu munasebetlerde öz yerini tapmağa, ömür arqadaşını daa yahşı añlamağa, ömür arqadaşı ile munasebetlerni bozmayıp, davalar ve narazılıqlarğa nisbeten daa eyi davranmağa, balalarnı terbiye etüvde ikmetli olmağa, ömür arqadaşı ile şahsiy munasebetlerni eyileştirmege istegenler içün çalışa.

 Kursnıñ müellifi ve alıp barıcısı Bairova Zeyneb Muzafarovna — QMDİ “Faydalı ilim” Bütün Qırım maarif leyhasınıñ reberi, Qırım Cumhuriyeti boyunca musulmanlarğa ruhiy destek kösterüv Birleşmesi idaresiniñ azası, İslâm ruhiyatı Halqara Birleşmesiniñ Azasıdır.

Tavsilâtlı malümat almaq ve kursqa yazılmaq içün telefon nomerası:+ 7978 863 9566.

QMDİ matbuat hızmeti